Co warto kupić w odkurzaczu w 2022 roku – nasze opinie

Obecnie odkurzacze są coraz bardziej wydajne i zaawansowane. Można znaleźć modele, które potrafią sprzątać duże powierzchnie, ale są też idealne dla osób posiadających zwierzęta domowe lub dzieci. Można też wybrać mini odkurzacz, który jest na tyle mały, że zmieści się w torebce i świetnie nadaje się do utrzymania czystości w najbliższym otoczeniu. Oprócz nich, możesz również przyjrzeć się odkurzaczom-robotom. Te odkurzacze zajmą się rutynową konserwacją i zapobiegną splątaniu, czyszcząc podłogę z łatwością.

Odkurzacze są świetnymi narzędziami do czyszczenia podłóg, ale właściwy może sprawić, że zadanie będzie szybsze i łatwiejsze. Technologia jest stale ulepszana, więc wybory dostępne dla Ciebie nie są ograniczone do bezprzewodowych odkurzaczy lub odkurzaczy robotów. Wiele odkurzaczy bezprzewodowych oferuje silne ssanie i bezprzewodową konstrukcję, która pozwala na swobodne poruszanie się. Jednak modele bezprzewodowe mają tendencję do bycia nieco droższymi niż modele przewodowe.

Podciśnienie na poziomie profesjonalnym kosztuje setki dolarów, ale trwają one lata przy minimalnej konserwacji. Niezależnie od tego, czy kupujesz bezprzewodowy czy przewodowy odkurzacz, ważne jest, aby rozważyć funkcje, które oferuje. Modele wysokiej klasy będą dobrze działać na różnych powierzchniach, ale może się okazać, że trzeba użyć więcej niż jeden bieg maszyny, aby zebrać wszystko. Mają one więcej funkcji, takich jak podświetlane głowice podłogowe, które pomogą Ci znaleźć najmniejsze kawałki kurzu na Twojej podłodze.

Opcją budżetową jest FineInno Mini Vacuum, ręczny model, który wygodnie mieści się w dłoni. Mini odkurzacz jest wystarczająco mały, aby przechowywać go wszędzie tam, gdzie pojawiają się suche rozlania, i jest wystarczająco mocny, aby zebrać okruchy, a nawet laptopy. Przetestowaliśmy go z kilkoma różnymi przystawkami i mogliśmy odebrać instrukcję obsługi! To świetna maszyna do czyszczenia trudno dostępnych miejsc w Twoim domu.

Jednym z najczęstszych pytań, nad którym możesz się zastanawiać, jest to, który z nich będzie trwał najdłużej. Duża liczba konsumentów jest rozczarowana swoim zakupem, ponieważ ich próżnia straciła ssanie. Wiele odkurzaczy nawet nie zbliża się do zapewnienia takich samych wyników. Problem polega na tym, że firmy składają wiele obietnic, a następnie nie wywiązują się z nich. Nasz zespół przebadał producentów odkurzaczy i stwierdził, że niektórzy z nich po prostu nie spełniają tych oczekiwań.

Odkurzacze stojące to najpopularniejszy typ odkurzacza. Mają duży silnik i cylinder ssący oraz ogromny pojemnik na kurz. Odkurzacze stojące mogą być trudne do manewrowania w ciasnych miejscach, ale nowe modele mają automatyczną regulację powierzchni, szczotkę rolkową i inne. Modele te są idealne dla osób posiadających zwierzęta zrzucające liście lub po prostu lubiących technikę. Zważ zalety i wady każdego z nich i wybierz odkurzacz, który pasuje do Twoich potrzeb.

Dyson DC40 to idealny przenośny odkurzacz, jeśli nie chcesz inwestować w pełnowymiarowy odkurzacz, ale nadal musisz oczyścić mały obszar. Można go używać na biurku lub w samochodzie. Jednak jego żywotność baterii wynosi tylko 10 minut, co może być problematyczne, jeśli chcesz odkurzyć cały dom. Minusem jest to, że sporo kosztuje.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane