Czego nie można mieszać w domowym mikserze?

Wybierając mikser domowy, szukaj wydajnego urządzenia z wieloma prędkościami. Niska prędkość jest najlepsza do delikatnych ciast, podczas gdy wysoka prędkość ubija śmietanę do bladej konsystencji. Wysoka prędkość jest dobra do mieszania większych ciast i ubijania śmietany. Upewnij się, że mikser nie będzie dymił, chodził i nie odkształci się podczas mieszania tego typu składników. Upewnij się, że przystawki są wytrzymałe i dostosowane do pracy.

Są wysokiej klasy miksery stojące z maksymalnie 12 prędkościami, co jest świetne dla szefów kuchni. Do ogólnego użytku w kuchni wystarczy model z trzema prędkościami. A jeśli nie jesteś pewien, co mieszasz, zawsze jest ustawienie wolne. Możesz również przygotować kilka ciastek lub babeczek ręcznie, jeśli nie masz miksera stojącego o dużej prędkości.

Niektóre miksery są również wyposażone w osłonę przed rozpryskiwaniem, aby chronić swój blat i ubrania. Osłony przed rozlaniem są świetne do mieszania rzadkich płynów. Inną cechą, której należy szukać, jest pokrywa. Pokrywa jest niezbędna, aby zapobiec rozlaniu się ciasta i dostaniu się wszędzie. Utrzymuje ona również miskę do mieszania w czystości. Nie zapominaj też o przestrzeganiu instrukcji podanych na etykiecie producenta. Nie ma nic złego w próbowaniu, too.

Haki do ciasta to skręcone pręty, które mieszają ciasto wewnątrz miksera. Używanie haka do ciasta czyni proces znacznie łatwiejszym i mniej niechlujnym podczas pracy z chlebami. Upewnij się, że kupujesz solidny jeden. Ponadto, powinieneś szukać miksera z głowicą łopatkową, aby włączyć niewielką ilość powietrza do ciasta. Głowice łopatkowe są ważne dla pieczenia. Powinny być wykonane z trwałego materiału.

Mikser stojący KitchenAid to najmocniejsze dostępne modele. Dzięki mocnemu silnikowi poradzą sobie z grubszymi ciastami i masami. Łatwa zmiana przystawek dzięki uchylnej głowicy dla większej wygody. Ten wszechstronny mikser jest wyposażony w hak do ciasta, trzepaczkę i płaską ubijaczkę, a także osłonę przed rozpryskiwaniem. W zestawie znajduje się również wiele akcesoriów, w tym skrobak do ciasta i tłuczek do mięsa. Model ten może pochwalić się średnią oceną 4,5 gwiazdki od ponad sześciu tysięcy użytkowników Amazon.

Mikser stojący z głowicą przechylną może być używany do tych samych zadań. Głowica tego typu zatrzaskuje się w podstawie i podnosi w kierunku przystawki mieszającej. Ten projekt jest najbardziej powszechny dla profesjonalnych mikserów, ale są też miksery domowe. Model z uchylną głowicą jest generalnie bardziej stabilny i radzi sobie z grubszym ciastem. Może to nie być najlepszy wybór dla mikserów domowych. Powinieneś upewnić się, że sprawdzisz cechy każdego typu przed zakupem.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane