Ile kosztuje dobry mikser kuchenny – nasze opinie

Być może pytasz: „Ile kosztuje dobry mikser kuchenny?”. Na szczęście, posortowaliśmy dla Ciebie niektóre z plusów i minusów i zaokrągliliśmy nasze zalecenia. Możesz kupić mikser ręczny za mniej niż 30 dolarów, ale dobrze zbudowany mikser stojący będzie kosztował co najmniej 300 dolarów. Dobry mikser ręczny kosztuje około 30 dolarów, ale otrzymasz znacznie lepszą wydajność z jednego, który jest ponad trzy razy droższy.

Mikser stojący Hamilton Beach jest stosunkowo tani i lekki, ale brakuje mu wszechstronności KitchenAid. Misa miksera ma 7,5 kwarty, co jest wystarczające nawet dla największych wypieków. Chociaż nie jest wyposażony w młynek lub przystawkę do robienia makaronu, jego piękny wygląd i doskonała zdolność mieszania sprawiają, że jest wart swojej ceny. Jest również dostępny w kolorze czarnym, białym, srebrnym, szampańskim, granatowym i szampańskim.

Mieszacze stojące KitchenAid są dostępne w dziesiątkach kolorów, ale są trochę drogie w cenie 380 dolarów. A ponieważ mają one dożywotnią gwarancję, prawdopodobnie będziesz ich używać przez długi czas. Ale są pewne korzyści z zakupu modelu z wyższej półki. Kupując mikser, który kosztuje więcej na początku, zaoszczędzisz pieniądze w dłuższej perspektywie. Ankarsrum Original może być używany do wielu różnych zadań w kuchni. Może pełnić rolę blendera, sokowirówki i wałka do makaronu. Jednak jeśli planujesz robić duże partie wypieków, możesz chcieć zdobyć model z wyższej półki, który poradzi sobie z obciążeniem pracą.

KitchenAid wyróżnia się pod względem mocy i funkcji. Mikser stojący KitchenAid jest jednym z najpotężniejszych i ma moc mieszania ciasta na 14 tuzinów ciasteczek owsianych na raz. Posiada również funkcję powolnego startu, aby uniknąć ryzyka rozpryskiwania się mąki. Jednak ten mikser zajmie więcej miejsca na blacie, więc należy upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca dla niego.

Mikser stojący powinien mieć opcję wolnego startu, aby nie przypadkowo włączyć go zbyt szybko, co spowoduje chmurę mąki. Podobnie mikser stojący powinien mieć więcej niż jedną prędkość, abyś mógł wykonywać nim bardziej skomplikowane zadania. Mikser stojący powinien być wyposażony w wiele akcesoriów, takich jak wałek do makaronu, maszynka do robienia lodów i skrobaczka do ciasta.

Dobry mikser powinien mieć możliwość obsługi wielu różnych składników i miskę, która mieści przyzwoitą ilość. Niektóre modele mają tarczę do nalewania, ale jeśli potrzebujesz obsługiwać cięższe ciasto, powinieneś sprawdzić instrukcję przed zakupem. Z instrukcji dowiesz się, jak wyregulować ubijaczkę i miskę miksera, aby zminimalizować skrobanie. Dobry mikser będzie również wyposażony w 2-letnią gwarancję.

Mikser stojący KitchenAid Artisan Mini, mikser nablatowy, to imponująca opcja. Może pochwalić się klasyczną stylistyką, trwałą konstrukcją i wyjątkową wydajnością w małym opakowaniu. Mini Stand Mixer jest mniejszy niż jego poprzednik, ale działa dobrze. Wyposażony jest w misę o pojemności 3,5 kw i wiele różnych przystawek, w tym hak do ciasta i ubijaczkę.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane