Jaką moc ma domowy mikser?

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest efektem naszej współpracy z refreshertv.pl

Aby określić moc miksera domowego, szukaj płaskiej podstawy bez dzikich zakrętów w kierunku dołu. Niektórzy projektanci lubią dodawać urocze łuki poniżej podstawy, ale te małe odchylenia nie będą miały wielkiego wpływu. Aby sprawdzić, czy podstawa miksera jest płaska, szturchnij ją z różną siłą, aby zobaczyć, czy jest stabilna. Jeśli nie chwieje się, przejdź do następnej opcji.

Rozważając, jak często używasz miksera, wyższa moc oznacza, że osiągnięcie pożądanej prędkości zajmie więcej czasu. Wyższa moc oznacza produkt wyższej klasy, ale to niekoniecznie oznacza, że jest lepszy. Niższa moc oznacza natomiast, że mikser ma lepszą przekładnię wewnętrzną. Idealnie, będziesz chciał mikser domowy z 350 watami mocy.

Ogólnie, watość młynka miksującego jest ważna, ponieważ twardsze składniki wymagają więcej mocy niż bardziej miękkie. Oznacza to, że mikser o mocy 500 watów będzie musiał działać dłużej niż mikser o mocy 350 watów i będzie wymagał więcej energii elektrycznej niż model o mocy 300 w. Należy jednak pamiętać, że ilość energii elektrycznej, jaką zużyje mikser, będzie zależała od rodzaju mielonej żywności.

Watowość miksera domowego jest mierzona w ilości energii, jaką pobiera z sieci elektrycznej. Mikser o wyższej mocy będzie bardziej wydajny i będzie działał dłużej, ale nie zapominaj, że waty nie mówią ci o mocy, jaką faktycznie ma głowica miksera. Jeśli nie ma silnika indukcyjnego o stałej prędkości, trudno powiedzieć, czy ten mikser rzeczywiście wykorzysta swoją moc efektywnie.

Mikser KitchenAid to świetny wybór dla domowych kucharzy, którzy spędzają dużo czasu w kuchni i chcą narzędzia, które może rosnąć wraz z nimi. Jego 10 prędkości sprawia, że jest idealny do przygotowywania gęstych ciast i ciastek. Urządzenie jest wyposażone w osłonę przed rozpryskiwaniem i hak do ciasta, które umożliwiają jego szybką regulację. Jego siedmiokwaterowa misa jest w stanie wymieszać do 16 filiżanek mąki, wystarczającej na 14 tuzinów ciasteczek i osiem funtów ciasta.

Mikser KitchenAid Artisan ma 325 watów mocy. Ma wystarczająco dużo mocy, aby obsłużyć przepisy z dziewięcioma kubkami mąki. Jest również wyposażony w pięciokwaterową miskę, która wystarczy na standardową partię czterech tuzinów ciasteczek. Jeśli jesteś poważnym piekarzem domowym, będziesz potrzebował większego miksera, który poradzi sobie z dużymi partiami ciasta.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane