Jak samodzielnie wykonać własny zlew ogrodowy

Niniejszy artykuł powstał dzięki wsparciu serwisu thermomixowa-rozkosz.pl

Możesz zbudować zlew ogrodowy DIY, aby zapewnić wygodę i styl na swoim podwórku. Składniki obejmują deski sosnowe, kołki rozporowe, plastikowy wylot środka i adapter do baterii zlewu. Po zakończeniu można dodać swój osobisty akcent, wybierając własny wzór kołków i plamę. Zlew ogrodowy DIY to doskonały wybór, jeśli nie masz budżetu na w pełni funkcjonujący wąż ogrodowy.

Zlewozmywaki zewnętrzne są świetne dla zewnętrznych obszarów barowych. Możesz stworzyć wygodną stację mycia właśnie w dowolnym miejscu na swojej posesji. Możesz ich używać do grillowania na podwórku, ogrodnictwa, a nawet wycieczek do stodoły. Aby zbudować własny zlew ogrodowy, wykonaj następujące kroki: wywierć otwór w pobliżu tylnej krawędzi otworu, przepchnij baterię od przodu i nawlecz taśmę na wszystkie gwinty. Następnie należy skręcić rurę kolankową na tylnej części kranu. Następnie przymocować prostą rurę do dolnego końca. Wreszcie, użyj klucza, aby dołączyć adapter węża.

Zlew ogrodowy jest koniecznością w kuchni na świeżym powietrzu. Pomaga umyć narzędzia i wypełnić garnki bez wchodzenia do środka. Zlew ogrodowy jest łatwy do przeniesienia z jednego miejsca na drugie. Zlew ogrodowy wykonany z drewna pochodzącego z recyklingu palet może być umieszczony w dowolnym miejscu. Można go również przenieść w inne miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba. Metalowa rama i blat z drewna paletowego tworzą zewnętrzny zlew kuchenny, który można przenieść w dowolne miejsce. Jeśli jesteś doświadczonym stolarzem, możesz zbudować zlew ogrodowy, korzystając z metod opisanych przez Boba Clagetta.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane