Jaką płytę gazową wybrać w 2022 roku – nasze opinie

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów płyt gazowych. W tym artykule przyjrzymy się, które z nich są najlepsze na rok 2022. Użytkownicy oceniają ten typ za łatwość obsługi i wszechstronność. Jej panel kontrolny LED pokazuje, które palniki są zapalone lub włączone, a które są zasłonięte przez garnki lub pozostawione na zbyt długo. Jego żeliwne podpórki pod patelnie pomieszczą każdy rodzaj naczyń – od małych rondelków po duże zapiekanki. Podczas gdy elementy sterujące są proste w obsłudze, niektórzy użytkownicy uważają, że konstrukcja zachęca do rozlewania.

W porównaniu z Neff T27DS59N0, ta płyta Bosch ma podobne elementy sterujące. Jest również wyposażony w dużą czarną płytę ze szkła hartowanego, która dodaje pizzazz. To kolejny model z imponującymi funkcjami, ale nie zdobywa nagród za wzornictwo. Jest jednak tani w zakupie. Więc jeśli masz ograniczony budżet, możesz rozważyć zakup wersji z niższej półki.

Dla najwyższej jakości płyty gazowej, model Siemens jest najlepszym wyborem. Charakteryzuje się stylową czarną konstrukcją z gazem na szkle i czterema żeliwnymi wspornikami na patelnie. Technologia FlameSelect pozwala kontrolować wielkość płomienia za pomocą jednego dotknięcia. Cyfrowy wyświetlacz kuchenki pokazuje również wybrany poziom ciepła i informuje, kiedy jest zbyt gorący, aby go dotknąć. Oprócz łatwości czyszczenia, płyta Siemens jest również trwała i nadaje się do mycia w zmywarce.

Jaką płytę gazową kupić? W 2022 roku, którą płytę gazową powinienem kupić? W tym artykule porównamy wady i zalety obu typów płyt gazowych. Mamy nadzieję, że ten artykuł będzie dla Ciebie przydatny i pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Twoich potrzeb. Jeśli szukasz najwyższej jakości płyty gazowej, upewnij się, że szukasz modelu z doskonałymi recenzjami. Najlepsze płyty gazowe to te, które dają więcej niż wystarczającą ilość ciepła i kontroli. I nie martw się – nie muszą być drogie.

Najnowszy model popularnej pięciopalnikowej płyty gazowej to 73cm zaprojektowany przez Patricię Urquiolę, jedną z czołowych projektantek mebli w Europie. Projekt 73cm zawiera pięć żeliwnych podpórek na patelnie, które podnoszą się dla łatwego czyszczenia. Jeden duży centralny palnik jest podwójnym palnikiem wokalnym i zapewnia intensywne ciepło. Użytkownicy lubią nowoczesny design i łatwość jego czyszczenia. Są idealne do każdej wielkości kuchni.

Jaką płytę gazową wybrać w 2022 roku? Z niecierpliwością czekamy na informacje o nowych modelach, ale na razie modele gazowe są najlepszym wyborem dla większości osób. Ci, którzy nie chcą używać płyt elektrycznych lub gazowych, mogą zdecydować się na elegancki czarny szklany. Model z czarnego szkła może być wyposażony w jednoczęściowe żeliwne podpórki do patelni. A jeśli chcesz mieć dodatkowy palnik, możesz kupić taki, który ma moc znamionową kW.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane